LÆRARAR
Lærarar

Alis J. Højsted

Serlærari / Førleikastovan

tel. 268 419

t-post: alis.j.hoejsted@skulin.fo

Andreas Lava Olsen

Flokslærari í 10.B (eNám)

tel. 223 277

t-post: andreas.lava.olsen@skulin.fo

 

Anita Simonsen

Flokslærari í 6.A

tel. 274 042 

T-post: anita.solva.simonsen@skulin.fo 

Asbjørn Berthelsen

Serlærari / Førleikastovan

tel. 297268/235258

t-post: asbjoern.berthelsen.y5@skulin.fo

Asta Wolles (í farloyvi)

tel. 281 128

t-post: asta.wolles@skulin.fo

Birita Hansen

Lærari

Tel. 592 182

t-post: birita.hansen@skulin.fo

Durita Djurhuus (í barnsburðarloyvi)

tel. 254 858

t-post: durita.djurhuus.s6@skulin.fo

Eydis Skýlindal

Lærari

tel. 257 059

t-post: eb2905v8@skulin.fo

Guðrun Elttør

Flokslærari 7.A

Tel. 757 403

t-post:  gudrun.elttoer@skulin.fo

Halda Hansen

Flokslærari í 1.A

tel. 214 989

t-post: halda.hansen@skulin.fo

Høgni Lützen

Telduvørður

tel. 281 802

t-post: hogni.lutzen@skulin.fo

Jan Thomsen

Flokslærari í 8.A / Land- & Sjóbreyt(eNám)

tel. 272 340 

T-post: jan.thomsen@skulin.fo

June-Eyð Joensen

Flokslærari í 2.A

tel. 517 170

T-post: june-eyd.johannesen@skulin.fo

Katrin Højsted

Flokslærari í 10.A (eNám) / AKT-lærari

 584 538

 katrin.hoejsted@skulin.fo

Linda Toftegaard

Lærari

tel. 285 577

T-post: linda.toftegaard@skulin.fo

 

Lív Joensen

Lærari

Tel. 255 048

t-post: lj1501x4@skulin.fo

 

Marita Reinert Mohr

Lærari

Tel. 222 212

t-post: mm0104x2@skulin.fo

Marjun Danielsen (í barnsburðarloyvi)

tel. 223 356

t-post: marjun.danielsen@skulin.fo

 

Marjun I. Stauss

Flokslærari í 8.B / SSP-lærari

tel. 257 069

t-post: marjun.stauss@skulin.fo

Rúni Bjarkhamar

Flokslærari í 9.A

tel. 787 329

t-post: runi.bjarkhamar@skulin.fo

sangur um Skúlan við Streymin

Sigrid Vang

Flokslærari í 4.A

tel. 504 506

t-post: sigrid.kristianna.vang@skulin.fo

 

Teitur Joensen

Flokslærari í 3.A

tel: 212 970

t-post: teitur.joensen@skulin.fo 

Thordis Dahl Hansen

Flokslærari í 5.A / Bókavørður

tel. 228 129

t-post: thordis.dahl.hansen@skulin.fo

Tom Jacobsen

Flokslærari í 9B

tel.: 582 266

t-post: tj0504j7@skulin.fo

Vanja Ejdesgaard

Flokslærari í 7.B

tel. 282379

t-post: vanja.ejdesgaard@skulin.fo